Bachovy esence na míru

Webové stránky pro Bachovy esence mám www.bachovy-kvetoveesence.cz

Nabízím Vám možnost nechat si umíchat Bachovy květové esence na míru - a to dle Vašich potřeb!

Bachova květová terapie je přírodní a jemný způsob, jak vyladit svou psychiku tak, abychom se cítili opět dobře. Je bezpečná pro těhotné ženy (naopak ji lze v tomto období velmi doporučit), kojící maminky, miminka, ale i pro vaše zvířecí miláčky. 

Typickými situacemi, ve kterých vám můžou esence pomoci, jsou pocity vyčerpání, nervozita, strachy, úzkosti, skleslost, výčitky svědomí, nerozhodnost, netrpělivost atd. Může to být třeba v období, kdy se vám nedaří otěhotnět, nebo v období po rozchodu, těch možností je nekonečně mnoho. Třeba se bojíte jezdit autem nebo dělat cokoliv jiného a váš strach vás omezuje v každodenním životě. 

Velmi často se setkávám také s potížemi se spánkem, kde Bachova terapie u mých klientů obvykle přináší rychlé zlepšení.

U dětí je typicky využíváme při nočních děsech, kousání nehtů, při špatném zvládání docházky do školky či školy, žárlivosti, po narození mladšího sourozence, nebo i na zlepšení psychického stavu při atopickém ekzému, bolavém růstu zoubků a dalších fyzických potíží.

 

Velkou výhodou je, že Bachovy esence nemají téměř žádnou chuť a je možné dávat je do jakéhokoliv nápoje, navíc jednu dávku tvoří jen 4 malé kapičky, z podávání dětem tedy nemusíte mít vůbec strach.

U pejsků a dalších domácích mazlíčků pak mohou být nápomocné například při stěhování, strachu z cestování, veterináře nebo třeba falešné březosti.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: michaela@masazeesme.cz.

Na tento e-mail mám přístup pouze já, a tak celá naše konverzace zůstane čistě soukromá.

 

Používám pouze originální anglické Bachovy esence přímo od centra Dr. Bach - značka Nelsons. 

Upozorňuji, že Bachovy esence jsou doplňkem stravy, který nenahrazuje pestrou stravu a dle české legislativy nejsou schválená jako léčiva.