Další služby

K masážím bych Vám ráda nabídla další služby:

Reiki

je léčebná metoda, pomáhá lidem při uzdravování tím, že nastartuje samoléčebné schopnosti těla - to je nejdůležitějším prvkem tohoto systému.

více informací zde

Kavitace

je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestezii, kůže, nervová a svalová tkáň při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a velmi dobře snášena bez období zotavení. Tato metoda působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita – bublina. Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem, obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována, a to ihned po kavitaci.

více informací zde

Přístrojová lymfodrenáž

je účinná proti celulitidě, tukovým polštářkům na stehnech, hýždích, bocích, bříšku a otokům nohou. Zrychlí se metabolismus, a tím napomáhá hubnutí a detoxikaci organismu. Přístrojová lymfatická masáž je díky tlaku velice příjemná a osvěžující. Přístrojová lymfodrenáž je jedinečná cesta ke zdravému a krásnému tělu.

více informací zde

 

ZÁBALY PRO CELÉ TĚLO - BALNEO

Balneo znamená v překladu lázeňský. Doby kdy se balneo procedury prováděly pouze v lázních jsou dávno pryč.

zabal

S rozmachem wellnes způsobu života se stává čím dál více populární využívat tyto metody i v různých regeneračních a masérských salonech.

Proto jsem pro Vás připravila nabídku jedinečných regeneračních a pěstících zábalů s využitím exotické kosmetiky Pure Fiji z bio přírodních darů souostroví Fiji a nově s kosmetikou Health & Beauty - Dead Sea Minerals. Veškeré oleje a kosmetické přípravky uvedených značek jsou též v salonu k zakoupení.

Pure Fiji   

Regenerační zábal + masáž rukou

revitalizuje unavené, namáhané ruce a léčí drobné oděrky za použití přírodních Fiji produktů nebo kosmetiky Health & Beauty:

  • kokosová mléčná koupel Pure Fiji
  • hydratační peeling
  • aplikace regeneračního másla Pure Fiji
  • masáž rukou

více informací zde

Regenerační zábal + masáž nohou

revitalizuje unavené, namáhané ruce a léčí drobné oděrky za použití přírodních Fiji produktů nebo kosmetiky Health & Beauty:

  • kokosová mléčná koupel Pure Fiji
  • hydratační peeling
  • aplikace regeneračního másla Pure Fiji
  • masáž nohou

více informací zde

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je již připravený plát, který se prohřátý položí propustnou stranou na záda, případně klouby. Není potřeba se obávat znečištění.

Rašelina je léčebný prostředek prověřený staletími, koupele a zábaly se používaly již ve starém Řecku. Tradiční lázeňská procedura využívající osvědčeného tepla. Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt následné fyzioterapie nebo masáže.

více informací zde

Ozonový zábal

Ozon působí proti celulitidě, vyhlazuje strije a drobné žilky a vypíná kůži. Má také relaxační a regenerační efekt. Po vetření ozonového krému se přiloží tlakový zábal, který také účinně působí proti celulitidě. Zábal se aplikuje na oblast břicha, hýždí a dolních končetin v oblasti stehen. U této metody je nutné dodržovat pitný režim, 2-3l neperlivé vody denně, aby byl výsledek co nejlepší.

více informací zde

 Parafínový zábal rukou 

Parafín je speciální vosk, získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Má velké zdravotní a kosmetické účinky a vyniká úžasnou schopností zadržovat teplo. Je také dobrým pomocníkem proti různým kožním onemocněním.

více informací zde

Seznam S-Rank