O masáži

Dotek je jedním ze smyslů, kterým jako prvním vnímáme svět a to ještě před narozením.

Je to velmi důležitý vjem při stresovém napětí, protože dotekem působíme na nervový systém a to je hlavní význam masáže. Masáží se dá "pohladit" nejen tělo, ale i duše.

Před první masáží

Při první návštěvě počítejte prosím s pár minutami navíc.
Potřebuji znát Vaše přání a případná omezení, abych Vám neublížila a aby byla masáž podle Vašich představ.

Používané panenské oleje - Pure Fiji, Reniu. Dále pracuji s bio oleji značky Nobilis Tilia.

Pro maximální terapeutický účinek masážních olejů je rozhodující jejich kvalita. Proto používáme jen ty nejkvalitnější dostupné oleje lisované výhradně zastudena. Proč je lisování za studena tak důležité? Takto získaný olej si totiž udrží veškeré blahodárné živiny, antivirové účinky a především neucpává póry vaší pokožky.

V průběhu masáže můžete ochutnat vodu ze džbánku aktivovanou přírodními kameny.

Po masáži

Pro zachování a prohloubení účinku, je dobré počkat se sprchováním či koupelí alespoň 2 hodiny po ukončení masáže.
Po masáži je doporučeno doplnit tekutiny, proto vám po každé návštěvě nabídnu čaj nebo vodu zdarma.
Je možné, že se budete po masáži cítit ospalý/á. V takovém případě je vhodné jít spát a nechat své tělo dále regenerovat ve spánku.
Po masáži mají někteří lidé pocity zvýšené únavy. Je to z toho důvodu, že svaly pracovaly způsobem, na který nejsou v běžném životě zvyklé. Pokud se takové pocity dostaví, nejedná se o nic nezvyklého. S pravidelnou návštěvou masáží tyto projevy zcela zmizí. Tělesná únava nepřetrvává příliš dlouho a zpravidla mizí druhý den po masáži.

Časový komfort

Klienty objednáváme tak, aby mezi každým byla dostatečná časová rezerva na pohodlné převlečení a posezení u šálku čaje nebo sklenky "kamínkové" vody.

Nechte někoho druhého, aby o Vás pečoval a Vy si po celou dobu masáže jen užíváte a odpočíváte při tichých tónech relaxační hudby a jemných protahováních a dotecích. S každým dotekem se Vám bude navracet síla a chuť do života. Bolest ustupuje. Vyberte si tu nejvhodnější masáž, která Vám bude příjemná a pomůže Vám zbavit se chmur a bolístek.

Pokud ale přesně nevíte, která masáž či metoda je právě pro Vás ta nejvhodnější, zde je malý přehled nebo můžete zavolat a rádi Vám poradíme.

Tak, a kterou masáž si vyberete Vy?

Na setkání s Vámi se těší Michaela Vohlídalová

Indikace

je stav, kdy se masáž doporučuje:
  * únava
  * stres
  * rekonvalescence
  * zkrácené svaly
  * ochablé svaly
  * prevence proti nemocem
  * zlepšení tělesné kondice
  * povzbuzení duševní činnosti
Kdy se poradit s lékařem?
  * při cukrovce
  * při epilepsii
  * u chronických kožních chorob
  * v těhotenství

Kontraindikace

je stav, kdy se masáž nedoporučuje:

Kontraindikace celková
  * horečnatá, infekční nebo akutně zánětlivá onemocnění
  * stavy vyžadující klid na lůžku
  * závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukemie)
  * onemocnění dutiny břišní spojené se záněty (slepé střevo, žlučník) nebo krvácení
  * poranění dutiny břišní
  * stav bezprostředně po jídle
  * těsně po velké fyzické námaze - lépe počkat do druhého dne
  * opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek
  * při nádorovém onemocnění
  * ženy do třetího měsíce těhotenství
Kontraindikace místní
  * v místech hnisavých nebo plísňových onemocnění
  * v místech zanícených kloubů
  * v místech krvácejícího poranění nebo rozsáhlejšího zhmoždění, zlomenin
  * v místě popálenin, opařenin nebo poleptaných ploch
  * v místě křečových žil (varixů), zánětu žil nebo bércových vředů
  * v místě otoků nejasného původu
  * v místě zvětšených mízních uzlin, nádorů, bradavic, mateřských znamének, zanícených ložisek

Kdy se poradit s lékařem?
  * při cukrovce
  * při epilepsii
  * u chronických kožních chorob
  * v těhotenství

 

Klasická regenerační masáž

Působí na hlouběji uložené svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost.

Uvolňuje a natahuje svaly, které se napětím stáhly a zkrátily a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla.

Současně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu.

více informací zde

Relaxační olejová masáž

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

Používají se při ní jemnější a pomalejší hmaty pro navození klidu a pohody.

více informací zde

Celotělová masáž DOTEK RŮŽE

Jedinečná, omlazující masáž celého těla s vůní podmanivé RŮŽE DAMAŠSKÉ je jedna z NEJLUXUSNĚJŠÍCH PROCEDUR, které můžete zažít!

Nechte hýčkat a opečovávat své tělo a dopřejte si tuto relaxačně-harmonizační masáž plnou ženskosti a něžnosti.relaxační celotělová masáž s jemným tónem éterického oleje ROSA DAMASCENA, společně s hydratační a omlazující maskou z francouzského zeleného jílu a podmanivé růže.

Více informací o masáži

Havajská masáž Lomi - Lomi

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají na použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů,které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi.

více informací zde

Masáž svíčkou Harmony

Originální masážní technika s vysoce relaxačním účinkem.

Při této masáži pocítíte dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a obnovu energie v sobě skrývá jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky Harmony. Oheň této svíčky nejenže vytvoří romantickou uklidňující atmosféru, ale poskytne Vám příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na vaše tělo a obnoví jeho energii.

Více informací ZDE

Masáž horkými lávovými kameny

Oproti klasické, regenerační či relaxační masáži jsme u klientů zaznamenali velice rychlé psychické uvolnění a navození relaxačního – někdy až meditačního stavu, dále pak neuvěřitelně rychlé uvolnění svalového spasmatu – tedy zatuhlosti.
Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani.

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku.

více informací zde

Medová detoxikační masáž

Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání.

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

více informací zde

Indická antistresová masáž hlavy a šíje

Tento druh masáže se v dnešní době uplatňuje hlavně pro své výborné antistresové účinky.

Indická masáž je velmi uvolňující , léčivé ošetření hlavy a celé šíje. Dokonale uvolní napětí v oblasti krku, ramen, šíje, prokrví pokožku a odstraní bolesti hlavy a očí.

V oblasti hlavy má vliv na zlepšení kvality vlasů. Má též velmi blahodárné účinky na psychiku. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, při pravidelných masážích pomáhá zbavovat úzkosti.

více informací zde

Bambusová masáž

patří k novinkám ve světě wellness a relaxace.

Tato masáž je velice účinná a příjemná procedura, která má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla.

více informací zde

Manuální lifting obličeje

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže.

více informací zde

Čínská energetická masáž

Čínskou energetickou masáž zejména používáme při nervové regulaci, relaxaci a nastolení energetické rovnováhy v lidském těle. Dále pak pomáhá k odstranění únavy, regulaci celkové výživy a pro prevenci rovnováhy organismu.

více informací zde

Back scratch - škrábání zad

Drbání zad není rozmar, drážděním nervových zakončení dochází k uvolnění. Při škrábání zad dochází ke změně tvorby hormonů, které přinášejí ošetřovanému jedinci pocit blaženosti, pocit uspokojení.

A Vy, a co Váš partner, stále žádá o drbání zad? Máte před sebou originální dárek, za který sklidíte uznání a ocenění.

více informací zde

Seznam S-Rank

Celotělová masáž – LIMETKOVÝ KVĚT

Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění s vůní limetkového květu s kokosem. Zažijte relaxační masáž s prvky LOMI-LOMI, včetně tepelné terapie a peelingem zad.

https://www.purefiji.cz/out/pictures/z1/img788de5987d49798a9fb0710d876b4_1__fca1084fd7e2f4310f3eb78dbb2b3f7b3b8cc191_z1.jpghttps://www.purefiji.cz/out/pictures/z1/imga3938f2eaefd27b75c5c851f4ed76_1__3f7ed117d8b90a9dfbf2f483d28ab09114ad0cd9_z1.jpghttps://www.purefiji.cz/out/pictures/wysiwigpro/banner-dilo%283%29.jpg

Masáž LIMETKOVÝ KVĚT je celotělová procedura, při které nejprve dochází k tepelné terapii, která je vhodná před cukrovo-kokosovým peelingem z čerstvé cukrové třtiny. Následuje masáž s prvky Havajské masáže LOMI-LOMI a uvolnění zádového svalstva, tím dochází k úlevě od bolesti zad.

 

Krystalky cukrové třtiny odstraňují suchou pokožku a aktivují obnovující se proces kožních buněk. Olejová směs květu limetky s kokosem hluboce hydratuje a vyživuje pokožku, která je následně hladká, hydratovaná a rozzářená.

 

Na masáž pro Vás je připraven bio olej s výtažky z květů, kůry a plodů limetky. Jedná se o za studena lisovaný panenský kokosový olej, dilo, makadamový a siki olej.

 

Limetka je plná antioxidantů a vitamínu C, který podporuje přirozenou produkci kolagenu, stahuje póry, odstraňuje odumřelé buňky a rozjasňuje tón pokožky. Řada Signature Line Limetka s revitalizačním efektem hloubkově hydratuje a rozjasňuje pokožku.

 

Účinky masážního oleje

 • podporuje přirozenou produkci kolagenu, zlepšuje elasticitu pokožky
 • revitalizuje kožní buňky, stahuje póry, sjednotí a rozzáří tón pleti
 • obsahuje mastné kyseliny omega 3, 6, 7 a 9 a vysoký obsah vitamínů A, B, C a E
 • antimikrobiální, antibakteriální a protizánětlivé účinky
 • rychle se vstřebává a nezanechává mastný efekt
 • hloubkově hydratuje, vyživuje, změkčuje a zlepšuje odolnost pokožky

 

Účinky masáže

 • prokrvuje a prohřívá tělo
 • odstraňuje suchou pokožku na zádech a svalovou bolest
 • dokonale detoxikuje a je hluboce relaxační
 • uvolňuje kloubní spojení, harmonizuje tělo i duši
 • redukuje únavu, podrážděnost, napětí a nesoustředěnost
 • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, zvyšuje imunitu

 

 

 • Délka masáže 60 minut    Původní cena           1.000 Kč

Akční cena                  690 Kč

 

 • Délka masáže 90 minut    Původní cena           1.500 Kč

Akční cena                  990 Kč