Back Scratch - škrábání zad

Jak často si dopřejete blažený pocit z drbání, při kterém se prokrvuje pokožka zad a dráždí se povrchová nervová zakončení?

Musíte přemlouvat své blízké, kteří se snaží po několika minutách ze svého úkolu „podrbat“ vymanit? Vyměňujete drbání za jiný úkol, který na oplátku máte splnit Vy?

Pak je tady naše procedura Backscratch právě pro Vás.

Se znalostí nervových zakončení na zádech, ramenou i rukách, zažijete profesionální drbání jako ve snu. Nejprve Vám budou uvolněny zatuhlé svaly na zádech a šíji a poté se dočkáte drbání.

Změny intenzity a směru tahů při drbání Vás přenesou mimo vnímání denních starostí. Drbání zad není rozmar, drážděním nervových zakončení dochází k uvolnění. Při škrábání zad dochází ke změně tvorby hormonů, které přinášejí ošetřovanému jedinci pocit blaženosti, pocit uspokojení.

A Vy, a co Váš partner, stále žádá o drbání? Máte před sebou originální dárek, za který sklidíte uznání a ocenění.

Cena:

Škrábání zad:          20 minut    250,- Kč

Škrábání + masáž:    40 minut    450,- Kč

  • 25 min — drbání zad
  • 15 min — masáž trapézů a šíje

A jak to vlastně všechno probíhá?

Klient/ka si odloží do spodního prádla , lehne si na bříško. Poté je na záda nanesen teplý masážní olej. Teplo a účinek oleje působí uvolňujícím a relaxačním účinkem. Při relaxační hudbě jsou záda masírovány a škrábány nehtíky v různých délkách tahů a intenzity - celá záda, ramena, šíjí, ruce.  Škrábání s nahřátým olejem je obvzlášť příjemné, kůže se nedře.

Pro ty co se nechtějí svlékat, lze drbání provést též v sedě a v oblečení. Ideálně si vzít sebou starší tričko.

Nejedná se o erotické služby !

 

Zde lze nahlédnout na průzkum:  "Zájem o Back Scratching – škrábání"

Seznam S-Rank