Baňkování a baňková masáž

Baňkování je metoda tradiční čínské medicíny,spočívá v klasickém přikládání baněk na určitá místa , nebo ji lze využít pro rychlou uvolňující  masáž zad (baňková masáž ).Tyto metody uvolňují svalstvo, pomáhají proti bolestem, zlepšují prokrvení a rozproudí energii v těle, na regulaci a zdokonalení funkce nervového systému.

Baňkování napomáhá k výraznému uvolnění svalů, blokád a má veliký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Baňkování se v Číně používalo po tisíciletí a později se zjistilo, že je velice účinné při léčbě mnoha nemocí a může se využívat jako pomocná metoda v tradiční čínské chirurgii.

Baňkování je vhodné pro léčbu bolestí, onemocnění krevního oběhu, zažívacího a dýchacího ústrojí, svalové slabosti, nervového systému. Baňkování zvyšuje počet červených, bílých krvinek a PH krve se mění na zásadité nebo neutrální, což odpovídá procesu čištění krve.

Podstata léčby baňkami spočívá v rozproudění krve z periférii , vyčištění kožního povrchu od jedovatých látek, rozšíření cév a zlepšení průtoku krve, úpravě činnosti lymfatického systému.

Indikace: bolesti páteře, onemocnění dýchacích cest, poruchy krevního tlaku, otoky, záněty kloubů a revmatické potíže.

Kontraindikace: celková infekce, horečka, krvácivé stavy, popáleniny, křečové žíly, těhotenství, menstruace..

Ceník baňkování

Celkové ošetření baňkami (baňková masáž)
550,- Kč   40min.*
Částečné ošetření baňkami
350,- Kč   20min.*

*doba masážních procedur je orientační, v závislosti na potřebách klientů

 

Seznam S-Rank