Čínská energetická masáž

Čínskou energetickou masáž zejména používáme při nervové regulaci, relaxaci a nastolení energetické rovnováhy v lidském těle. Dále pak pomáhá k odstranění únavy, regulaci celkové výživy a pro prevenci rovnováhy organismu.

Tato masáž je výborná pro udržování organismu v plné síle. Podstatou Čínské energetické masáže je provádět masáž tak, aby se obnovovalo proudění v energetických drahách, které procházejí lidským tělem a taky aby správný rytmus této masáže tyto dráhy rozproudil. Lidské tělo je protkáno dvanácti energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu, a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře. A to zejména z důvodu správného odvádění škodlivých látek z těla.

Pokud dojte u člověka ke ztrátě energetické rovnováhy, dochází i ke ztrátě rovnováhy nervového systému. Ke ztrátě této rovnováhy dochází zejména při nadměrné duševní přepracovanosti, dlouhodobé nervozitě a podrážděnosti, ale i nepravidelným životním rytmem apod. Jelikož tato narušení této křehké rovnováhy úzce souvisí se zdravím, povahou a duševním zdravím doporučuje se využívání Čínské energetické masáže.

Při Čínské energetické masáži se stimuluje celý meridián, tudíž odpadá problém s hledáním přesného umístění akupunkturního bodu.

Cena: 600,- Kč

Seznam S-Rank