Dotek růže - celotělová masáž


Jedinečná, omlazující masáž celého těla s vůní podmanivé RŮŽE DAMAŠSKÉ je jedna z NEJLUXUSNĚJŠÍCH PROCEDUR, které můžete zažít!

Nechte hýčkat a opečovávat své tělo a dopřejte si tuto relaxačně-harmonizační masáž plnou ženskosti a něžnosti.

  

 

Růže damašská má silně ženskou, květinovou vůni, ze všech růží je právě damašská ta nejvýraznější. Působí proti depresím, smutku, trápení, nervozitě, nespavosti a ulevuje od bolesti hlavy, navíc je afrodiziakální.

Éterický olej Růže damašské se díky masáži dostane do krevního oběhu a pocítíte její příjemné harmonizační účinky, zvláště při ženských problémech (migrény, menopauzy, bolestivé menstruace a projevy spojené s premenstruačním syndromem).

Růže zjemňuje pokožku, vyhlazuje drobné vrásky, posiluje, výrazně regeneruje a zklidňuje. Má příznivý účinek na kardiovaskulární systém a podporuje krevní oběh. Vykazuje také protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální, dezinfekční a antioxidační účinky, uvolňuje svalové křeče. Díky těmto účinkům je růže damašská vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro tu zralou, suchou a citlivou, se sklony k alergickým reakcím.

Můžete se tak těšit na hluboce relaxační CELOTĚLOVOU masáž, prohřátí těla a zklidňující hydratační masku s francouzským zeleným jílem a éterickým olejem s damašské růže, včetně masáže obličeje a dekoltu.

 

Masážní bio olej, EO Růže damašské a maska je pro Vás připravena z čistě přírodní české kosmetiky NOBILIS TILIA.

  • Délka masáže 60 minut       Cena 1000,-Kč
  • Délka masáže 90 minut       Cena 1550,- Kč