Lifting obličeje a dekoltu

Liftingová masáž obličeje s velmi jemnými tahy a skvělým regeneračním vlivem na pokožku. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje), která využívá pouze masáže.

Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Pokud ale dokážete tento výraz některou z metod např. liftingem obličeje odstranit, pomůžete klientovi i psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Dokážete tedy nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje.

Tato liftingová masáž obličeje pomáhá bránit stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Součástí kompletní liftingové masáže je masáž šíje a dekoltu.  

Účinek této masáže vidíte a cítíte po první proceduře, ale aby byl účinek trvalý doporučuji 6 - 10 masáží v intervalu 1x týdně, poté obvykle stačí provést masáž 1 x měsíčně.

Kontraindikace:

  • bolestivé záněty obličejových nervů
  • porucha štítné žlázy
  • hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje
  • nachlazení

Pokyny před masáží:

Na masáž přijďte nenalíčená (případně lze odlíčit na místě). Před i po masáži doporučuji pít dostatečné množství vody. Někdy (zvlášť u pleti, která není pravidelně ošetřovaná) může dojít k náhlému, ale přechodnému výsevu uhříků, což je ne vždy vítaný projev čištění pleti. Při řádném vyčištění pleťovými přípravky výsev zpravidla během 24 hodin mizí.

Ples, svatba ...

Před významnou událostí - plesem, svatbou, promocí apod. chce každý vypadat co nejlépe. V této situaci můžete volit z těchto možností:

  • lifting jednorázově 1 - 2 dny před akcí - vhodné, pokud pravidelně pečujete o svou pleť
  • 5 x lifting v průběhu 2 týdnů před akcí - vhodné pro eliminaci nežádoucího výsevu uhříků v nevhodnou chvíli
  • pravidelná péče měsíc předem 1 - 2 x týdně - trvalejší účinek

Cena:

kompletní masáž (uvolnění šíjového svalstva, masáž dekoltu a obličeje, tlaková masáž, lifting)  90 min.: 690,- Kč

5 ošetření              3200,- Kč  (640,- Kč/1 ošetření)

10 ošetření            6000,- Kč  (600,- Kč/1 ošetření)

Možnost též využít bonusu 9 + 1 ZDARMA  (621,- Kč/1 ošetření).

Seznam S-Rank