Medová detoxikační masáž

Medová masáž má silné detoxikační účinky a také obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Jako mnoho alternativních způsobů léčení pochází masáž medem z Ruska. Je to vysoce účinná metoda, při které za pomoci medu nanášeného na záda vysáváme z hloubi tělesných tkání staré škodliviny, usazeniny a jedy, které se v těle člověka nashromáždili v průběhu života působením životního prostředí, potravy, léků …
Tyto škodliviny se v průběhu masáže vylučují v podobě gumovitých výměšků na problémových (často bolavých) místech zad.

Na zádech se nachází množství reflexních zón orgánů těla. Pomocí medové masáže na těchto zónách se příslušné orgány stimulují a škodliviny se pomocí masáží postupně vylučují, což při onemocnění těchto orgánů následně přispívá k jejich léčení.

Medová masáž má silné detoxikační účinky a také obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Je proto také vhodná při velkém počtu civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním škodlivin a jedů v našem těle, v důsledku čehož se hroutí náš imunitní systém.

Pomocí medové masáže pomáháme organismu skrz záda škodliviny vylučovat, čímž pomáháme tělu k odlehčení a uzdravení. Čím více škodlivin se tělo zbaví, tím větší je šance k úlevě a uzdravení.

Jako u mnoha alternativních metod léčení může dojít i při masáži medem ke zdánlivému zhoršení stavu. Je to způsobeno tím, že alternativní metody se nezaměřují pouze na ten který lokální problém (např. zuby, nos, střeva…), ale pojímají organizmus jako celek. Když onemocní některá část, je to problém celého systému, v němž jako první selhává jeho nejslabší článek.

Nabízím Vám detoxikační medovou masáž jako výborný prostředek ke zmírnění bolesti zad, k detoxikaci nebo jako podpůrný způsob léčby při výše uvedených problémech.

Cena: 450,- Kč

 

Seznam S-Rank